Konsultacje psychologiczne online – psycholog Poznań

Konsultacje psychologiczne online – Psycholog Poznań – KU NOWEMU – Dawid Frąckowiak

KU NOWEMU – Konsultacje psychologiczne online – KU NOWEMU

Serdecznie zapraszam na konsultacje psychologiczne online!!! Pojedyńcza konsultacja lub sesja psychoterapii indywidualnej trwa 60 minut i kosztuje 200 zł. W celu ustalenia terminu konsultacji proszę o kontakt mailowy. Po otrzymaniu maila wysyłam zwrotnie mailem dane do przelewu i ustalamy wstępnie termin, którego ostatecznym potwierdzeniem jest dokonanie płatności. Obowiązuje płatność z góry na co najmniej 3 dni przed terminem konsultacji.

Zapraszam również na mój fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przeze mnie grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pracuję między innymi nad problemami emocjonalnymi, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, samotnością, trudnościami w wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, kryzysami egzystencjalnymi oraz tożsamościowymi. Pomagam również osobom, które doświadczyły traumy lub przeżywają długotrwały stres, a także tym, którzy zmagają się z trudnościami w związkach. Uczę jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi, stanami przygnębienia i bezradności oraz urazami emocjonalnymi.

Stawiając diagnozę, psycholog najczęściej informuje pacjenta o trudnościach, jakie ten w jego ocenie ma lub może mieć we własnym funkcjonowaniu. Dobry psycholog stara się ustalić diagnozę wspólnie z pacjentem, upewniając się czy jest ona trafna. Istotne jest również, aby przekazywał pacjentowi informacje diagnostyczne w sposób dla niego zrozumiały, a zatem użyteczny, bez użycia żargonu psychologicznego czy medycznego, który może wywoływać niejasności i dezorientację.
Listę moich kwalifikacji zawodowych, tj. dyplomów ukończenia studiów, zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach znajdziesz tutaj: Kwalifikacje.