Psycholog Poznań Grunwald Dawid Frąckowiak

Psycholog i psychoterapeuta Poznań Dawid Frąckowiak – o mnie

O mnie – Psycholog i psychoterapeuta Poznan Dawid Frąckowiak

O mnie – psychoterapia Poznań Dawid Frąckowiak

O mnie - poznański psycholog i psychoterapeuta Dawid Frąckowiak

Psycholog, filozof, psychoterapeuta.

Dawid Frąckowiak

Mam 46 lat. Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku psychologia – specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS Wydział Zamiejscowy w Poznaniu.

Ukończyłem też studia magisterskie na kierunku filozofia – specjalność komunikacja społeczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem również Podyplomowe Studium Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kwalifikacje psychoterapeutyczne uzyskałem, kończąc pięcioletni całościowy kurs psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Poza tym nadal regularnie uczestniczę w licznych warsztatach i szkoleniach m. in. w Polskim Instytucie Ericksonowskim, Szkole Psychoterapii Sensica w Toruniu oraz w warsztatach z Dialogu Motywującego. Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. na Oddziale Dziennym w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Poznaniu. Brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii, psychologii klinicznej oraz seksuologii.

Posiadam doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym, parą, rodziną, grupą psychoterapeutyczną oraz grupą wsparcia. Listę moich kwalifikacji zawodowych, tj. dyplomów ukończenia studiów, zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach znajdziesz tutaj: Kwalifikacje. Psychoterapię prowadzę w nurcie integracyjnym. Oznacza to, że w praktyce psychoterapeutycznej integruję dorobek sprawdzonych naukowo nurtów psychoterapii i korzystam z różnych technik terapeutycznych, które starannie dobieram, dostosowując je do indywidualnych trudności klienta. W pracy cenię relację z drugim człowiekiem, starając się już od pierwszego spotkania budować przestrzeń do jego rozwoju i zmian. Pracując nad obszarami problemowymi klienta wykorzystuję również jego mocne strony. Jako psycholog pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u doświadczonego i certyfikowanego superwizora.

Psychoterapeuta Poznań Grunwald

Zapraszam do czytania mojego bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą o psychologii i psychoterapii. Zapraszam również na mój fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przeze mnie grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.

Psycholog Poznań Grunwald

Polityka prywatności