Psycholog Poznań – Dawid Frąckowiak – KU NOWEMU

Psycholog Poznań – Dawid Frąckowiak – KU NOWEMU – szkolenia psychologiczne

Dawid Frąckowiak – KU NOWEMU psycholog Poznań

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń psychologicznych realizowanych przez Pracownię Wspierania Rozwoju i Zmiany KU NOWEMU w Poznaniu.

W trakcie szkoleń kładziemy szczególny nacisk na szeroko rozumiany rozwój psychologiczny oraz wzrost kompetencji w poszczególnych obszarach radzenia sobie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenia miały charakter maksymalnie interaktywny i praktyczny. W ramach zajęć prezentujemy materiał teoretyczny, ale przede wszystkim uczymy poprzez ćwiczenia, dyskusje oraz omawianie przypadków. Szkolenia realizujemy w siedzibie Pracowni przy ul. Cienistej 4 w Poznaniu, ale także w siedzibie klienta lub w innym miejscu.

Posiadamy dostęp do nowoczesnej sali szkoleniowej wyposażonej we wszelkie pomoce techniczne oraz barek kawowy. Nasze szkolenia psychologiczne dedykujemy dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Warunki organizowanych przez nas szkoleń, warsztatów i treningów, tj. czas trwania zajęć, miejsce, zakres tematyczny oraz koszt ustalamy indywidualnie, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. W ofercie posiadamy też szkolenia dofinansowane dla pracowników i firm, gdzie zakres dotacji może sięgnąć nawet 100% kosztu szkolenia.

Aktualnie oferujemy następujące szkolenia:

Trening redukcji stresu

Zajęcia są nakierowane na nabycie praktycznych umiejętności radzenia sobie ze stresem w różnych sytuacjach życiowych w obszarze osobistym oraz zawodowym. W ramach zajęć uczymy m. in. sprawdzonych metod i technik relaksacyjnych oraz skutecznych sposobów pracy z własnym negatywnym sposobem myślenia, który często powoduje dodatkowy stres.

Trening asertywności

W ramach tego treningu uczymy uczestników sposobów pełnego wyrażania siebie, tj. swoich praw, własnego zdania czy odmowy. Pracujemy także nad radzeniem sobie z możliwymi przeszkodami psychologicznymi w asertywnym wyrażaniu siebie.

Zapraszam do czytania naszego bloga, na którym dzielimy się wiedzą o psychologii i psychoterapii. Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przez nas grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.
Listę moich kwalifikacji zawodowych, tj. dyplomów ukończenia studiów, zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach znajdziesz tutaj: Kwalifikacje.