Oferta – psycholog Poznań – Dawid Frąckowiak – KU NOWEMU

Psycholog Poznań – Dawid Frąckowiak – KU NOWEMU – Oferta

Dawid Frąckowiak – KU NOWEMU psycholog Poznań – Oferta

Oferta

Konsultacja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna będzie naszą pierwszą rozmową, podczas której będę mógł lepiej Ciebie poznać. Będzie to jedno do kilku spotkań, podczas których porozmawiamy na temat trudności, które aktualnie przeżywasz lub problemów, które chcesz rozwiązać. Ustalimy też najbardziej odpowiednią dla Ciebie formę pomocy psychologicznej oraz czas jej trwania. Podczas konsultacji psychologicznej będę miał okazję poznać Twoje oczekiwania i potrzeby dotyczące procesu pomocy. Staną się one kluczowym elementem celu naszej dalszej współpracy.

Umów się na spotkanie

Oferta

Psychoterapia grupowa

Podczas interakcji z pozostałymi uczestnikami grupy oraz terapeutą, w bezpiecznych i komfortowych warunkach, przetestujesz swoje sposoby myślenia, odczuwania i zachowania. Refleksja i dyskusja nad własnymi, często bardzo bolesnymi doświadczeniami w rodzinie, w której Cię wychowano oraz ich psychologicznymi następstwami w Twoim dorosłym życiu pomogą Tobie lepiej zrozumieć siebie. Pozwolą poznać przede wszystkim swoje wzorce nawiązywania, podtrzymywania i kończenia relacji z innymi osobami. Obserwacja własnych reakcji emocjonalnych w grupie oraz informacje zwrotne od terapeuty i pozostałych uczestników grupy pozwolą Tobie nauczyć się nowych, bardziej adaptacyjnych zachowań oraz zmienić swój dotychczasowy sposób myślenia i odczuwania, który powodował u Ciebie cierpienie, brak akceptacji siebie, poczucie samotności i pustki oraz niezadowolenie z życia i jakości Twoich relacji z innymi ludźmi.

Czytaj więcej…

Oferta – psychoterapeuta Poznań Ogrody

Psychoterapia indywidualna

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pracuję nad problemami emocjonalnymi, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, samotnością, trudnościami w wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, kryzysami egzystencjalnymi oraz tożsamościowymi. Pomagam również osobom, które doświadczyły traumy lub przeżywają długotrwały stres, a także tym, którzy zmagają się z trudnościami w związkach. Uczę jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi, stanami przygnębienia i bezradności oraz urazami emocjonalnymi.

Czytaj więcej…

Oferta – psychoterapia Poznań Ogrody

Poradnictwo psychologiczne

Ta forma pomocy będzie dla Ciebie odpowiednia, jeśli poszukujesz wsparcia oraz informacji potrzebnych Tobie do rozwiązania trudnej lub problemowej sytuacji, w której się znajdujesz. Tego rodzaju sytuacje mają często charakter niespodziewany. Przystosowanie się do nowej sytuacji często bywa trudne, a rozwiązanie problemu wydaje się niemożliwe. Wspólnie zastanowimy się nad sposobami dostosowania się do nowych okoliczności lub możliwymi do zastosowania rozwiązaniami problemu. Pomogę Tobie również przygotować plan konkretnych działań, które możesz podjąć, aby skutecznie wprowadzić w życie pożądaną przez Ciebie zmianę.

Umów się na spotkanie
Oferta

Interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa to forma pomocy psychologicznej, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia, jeśli przeżywasz kryzys spowodowany nagłą zmianą w Twoim życiu. Może to być np. utrata bliskiej osoby, choroba Twoja lub kogoś z Twoich bliskich, rozwód itd. Tego rodzaju doświadczenia należą do najbardziej stresujących i emocjonujących sytuacji życiowych. Podczas naszych spotkań (zazwyczaj kilku) skoncentrujemy się przede wszystkim na problematyce, która wywołała Twój kryzys. Będę Cię wspierał i towarzyszył Tobie w trakcie przepracowywania problemu. Pomogę Tobie odzyskać równowagę psychiczną, której potrzebujesz do poradzenia sobie z zaistniałym w Twoim życiu kryzysem i nowego zorientowania na przyszłość.

Umów się na spotkanie
Psycholog Poznań Ogrody

Konsultacje psychologiczne online

Serdecznie zapraszam na konsultacje psychologiczne i psychoterapię online!!! Sesja online trwa 60 minut i kosztuje 200 zł. W celu ustalenia terminu konsultacji proszę o kontakt mailowy. Po otrzymaniu maila wysyłam zwrotnie mailem dane do przelewu i ustalamy wstępnie termin, którego ostatecznym potwierdzeniem jest dokonanie płatności. Obowiązuje płatność z góry na co najmniej 3 dni przed terminem konsultacji.

Umów się na spotkanie
Zapraszam do czytania mojego bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą o psychologii i psychoterapii. Zapraszam również na mój fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przeze mnie grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.plomów u
Listę moich kwalifikacji zawodowych, tj. dykończenia studiów, zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach znajdziesz tutaj: Kwalifikacje.

Psycholog Poznań Ogrody

Polityka prywatności