Cennik – KU NOWEMU – psycholog Poznań – KU NOWEMU – Dawid Frąckowiak

Psychoterapia Poznań – KU NOWEMU – Cennik – Dawid Frąckowiak

KU NOWEMU – psycholog Poznan – Dawid Frąckowiak – Cennik

Forma pomocy psychologicznejKoszt jednej sesji
Konsultacja psychologiczna200 zł
Poradnictwo psychologiczne200 zł
Interwencja kryzysowa200 zł
Psychoterapia indywidualna - 60 minut200 zł
Psychoterapia grupowa – sesja 180 minut120 zł
Grupa wsparcia – sesja 180 minut120 zł
Konsultacja online (Skype lub Whatsapp) *200 zł
* Płatność gotówką bezpośrednio po każdej sesji lub za pomocą przelewu bankowego po wcześniejszym uzgodnieniu z terapeutą.
* W przypadku odwołania wizyty w gabinecie proszę o informację co najmniej 24 godziny przed umówionym terminem, najpóźniej do godz. 16 – tej dnia poprzedniego w sytuacji, gdy wizyta jest umówiona na późniejszą godzinę w dniu następnym. Wizyta odwołana później jest w pełni płatna.

* W przypadku konsultacji online wymagana jest płatność z góry przelewem na wskazany przez terapeutę (drogą mailową lub podczas wstępnej rozmowy telefonicznej) numer konta. Po zatwierdzeniu wpłaty na koncie zostanie ustalona data i godzina konsultacji online. Po ustaleniu daty i godziny konsultacji nie ma możliwości jej zmiany, a wpłata nie podlega zwrotowi.
Listę moich kwalifikacji zawodowych psychologa i psychoterapeuty, tj. dyplomów ukończenia studiów, zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach znajdziesz tutaj: Kwalifikacje.
Zapraszam do czytania mojego bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą o psychologii i psychoterapii. Zapraszam również na mój fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przeze mnie grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.
Stawiając diagnozę, psycholog najczęściej informuje pacjenta o trudnościach, jakie ten w jego ocenie ma lub może mieć we własnym funkcjonowaniu. Dobry psycholog stara się ustalić diagnozę wspólnie z pacjentem, upewniając się czy jest ona trafna. Istotne jest również, aby przekazywał pacjentowi informacje diagnostyczne w sposób dla niego zrozumiały, a zatem użyteczny, bez użycia żargonu psychologicznego czy medycznego, który może wywoływać niejasności i dezorientację.

Polityka prywatności