Psychoterapia indywidualna - psycholog Dawid Frąckowiak - Poznań

Psychoterapia indywidualna – psycholog Dawid Frąckowiak – Poznań

Psychoterapia indywidualna – psycholog Dawid Frąckowiak – Poznań

Psycholog Dawid Frąckowiak – Poznań – psychoterapia indywidualna

Terapia indywidualna

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pracuję między innymi nad problemami emocjonalnymi, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, samotnością, trudnościami w wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, kryzysami egzystencjalnymi oraz tożsamościowymi. Pomagam również osobom, które doświadczyły traumy lub przeżywają długotrwały stres, a także tym, którzy zmagają się z trudnościami w związkach. Uczę jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi, stanami przygnębienia i bezradności oraz urazami emocjonalnymi.

Psychoterapię rozpoczynamy od zawarcia kontraktu terapeutycznego. Odbywa się to w trakcie jednej do kilku pierwszych sesji konsultacyjnych, podczas których omówimy cel oraz warunki terapii. Będziemy spotykali się zazwyczaj raz w tygodniu podczas sesji terapeutycznej trwającej 60 minut. Możemy spotykać się w godzinach przedpołudniowych bądź też popołudniu lub wieczorem. Jest to zależne od Twojej i mojej dostępności.

Od naszego pierwszego kontaktu będę się koncentrował na zrozumieniu Ciebie, tj. poznaniu uczuć, które przeżywasz, Twojego sposobu myślenia oraz zachowania w różnych sytuacjach. Dzięki temu będę mógł Tobie skutecznie pomóc.

Serdecznie zapraszam.

Umów się na spotkanie

Zobacz całą ofertę

Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Pracuję między innymi nad problemami emocjonalnymi, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, samotnością, trudnościami w wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, kryzysami egzystencjalnymi oraz tożsamościowymi. Pomagam również osobom, które doświadczyły traumy lub przeżywają długotrwały stres, a także tym, którzy zmagają się z trudnościami w związkach. Uczę jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi, stanami przygnębienia i bezradności oraz urazami emocjonalnymi.

Zapraszam również na mój fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przeze mnie grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.
Listę moich kwalifikacji zawodowych, tj. dyplomów ukończenia studiów, zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach znajdziesz tutaj: Kwalifikacje.