KU NOWEMU – psycholog Poznań – Kwalifikacje

Kwalifikacje – KU NOWEMU – Dawid Frąckowiak – psycholog i psychoterapeuta Poznan-

Kwalifikacje – Dawid Frąckowiak – psychoterapia Poznań – KU NOWEMU

Ukończone studia wyższe, szkolenia i kursy

Tutaj znajdziesz listę moich dyplomów, certyfikatów i zaświadczeń dotyczących ukończonych studiów wyższych, kursów zawodowych oraz szkoleń.

1. Dyplom ukończenia całościowego Akredytowanego Kursu Psychoterapii – psychoterapeuta Poznań

2. Dyplom ukończenia studiów psychologicznych – psycholog Poznań

3. Pozostałe zaświadczenia dotyczące ukończonych szkoleń4. Zaświadczenia dotyczące udziału w konferencjach


Zapraszam do czytania mojego bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą o psychologii i psychoterapii https://kunowemu.pl/category/blog/. Zapraszam również na mój fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/kunowemu oraz na założoną przeze mnie grupę Facebook’u https://www.facebook.com/groups/1138613156185470.

Zajmuję się konsultacjami psychologicznymi i psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pracuję między innymi nad problemami emocjonalnymi, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, samotnością, trudnościami w wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, kryzysami egzystencjalnymi oraz tożsamościowymi. Pomagam również osobom, które doświadczyły traumy lub przeżywają długotrwały stres oraz osobom, które zmagają się z trudnościami w związkach. Uczę jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi, stanami przygnębienia i bezradności oraz urazami emocjonalnymi.

Stawiając diagnozę, psycholog najczęściej informuje pacjenta o trudnościach, jakie ten w jego ocenie ma lub może mieć we własnym funkcjonowaniu. Dobry psycholog stara się ustalić diagnozę wspólnie z pacjentem, upewniając się czy jest ona trafna. Istotne jest również, aby przekazywał pacjentowi informacje diagnostyczne w sposób dla niego zrozumiały, a zatem użyteczny, bez użycia żargonu psychologicznego czy medycznego, który może wywoływać niejasności i dezorientację.